Hakkımızda

hakkimizda1

9 yıl boyunca şimdiki Universal Hospital Grubu – Alman Hastanesi Basın ve Halkla İlişkiler müdürlüğü görevini yapmış olan

Gülay ÜSERBAY bu dönemde ilk sağlık programı projesini tasarladı.

15 yıl önce ilk defa Show TV’de “GÜLAY ÜSERBAY İLE SAĞLIK HATTI” programı yapımcılığına başlayan Gülay ÜSERBAY 5 yıl süresince bu programı devam ettirdikten sonra 2 yıl boyunca Lig TV de sektörde bir ilk olan sporcu sağlığı konusunu işleyen “Spor Life” programını hazırlayıp sundu.

Sağlık Hattı’nın programının başladığı ilk dönemden bu yana Akşam Gazetesi’nde sağlık sektöründe ses getiren güncel sağlık haberleri yazmış, Türkiye’den ve Dünya’dan konusunda uzman, tanınmış tıp mensuplarını, değerli hocaları programında ve gazetedeki sayfasında özel röportajlarla konuk etmiştir.

Sky Türk Televizyonunda kendi hazırlayıp sunduğu “GÜLAY ÜSERBAY İLE SAĞLIK HATTI” programına 2002 yılında başladı. 9 yıl boyunca hafta içi her gün 11.20-11.50 saatleri arasında canlı yayınla programına devam etti.

05 Aralık 2011 itibariyle de, Digiturk – Türkmax Televizyonunda yayınlanan, yine yapımcılığını ve sunuculuğunu Gülay Üserbay’ın üstlendiği, ‘Her Şey Sağlık’ta’ programıyla yayın hayatına devam etmektedir. , Türkiye’den ve dünya’dan, konusunda uzman ve tanınmış bilim adamlarıyla, tıp mensuplarıyla, tıptaki son gelişmeleri konu ettiği programıyla hafta içi her gün canlı yayınla saat 13:35’te Türkmax ekranlarında yer almaktadır.

Gülay Üserbay yapmış olduğu sağlık programlarının yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine ve toplumsal konulara da destek vererek mesleki duyarlılığını geniş kitlelere duyurmayı hedef almaktadır.

5px_color_head

 

userbay.com.tr © 2013 | Gülay ÜSERBAY